Nenašli jste informaci o cenách za ubytování?

Chata Horelka se nachází v krásném klidném prostředí na břehu vodní nádrže Orlík. Umístění chaty je na klidném místě v blízkosti vody, kde nebudete ničím rušeni a zároveň budete mít veškeré možnosti ke koupání, vodním sportům, rybaření, apod. Útulná chata poskytuje ubytování pro 4 až 6 osob (4 osoby v podkroví + 2 osoby na rozkládacím gauči – záleží jaký komfort vyžadujete) a je vhodná jak pro rodiny s dětmi tak pro rybáře a pro všechny, kteří mají rádi dovolenou u vody s možností výletů po okolí.

V přízemí objektu je obývací pokoj s krbem, jídelním koutem a rozkládacím gaučem. Oddělená kuchyňka je plně vybavena nádobím, plynovým sporákem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou. V předsíni se pak nachází úložné prostory, a také lednice s mrazákem. Součástí je také nově zrekonstruovaná koupelna s podlahovým topením, vybavená fénem a vlasovou žehličkou , sprchovým koutem a WC, dále prostorná garáž na uskladnění věcí, kol, sportovního vybavení, apod.

V podkroví jsou dvě malé ložnice, v každé jsou dvě válendy a lampička. Povlečení vlastní nebo spacák. Povlečení je možno objednat za poplatek.

Vytápění chaty je možné dřevem v krbu nebo elektrickým přímotopem. Parkování je na pozemku chaty pro 2 auta. Koupání v přírodní nádrži Orlík jen 20m pod chatou. K vybavení chaty patří mikrovlnná trouba, sporák, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, lednice, mrazák, venkovní posezení, TV, balkon.

V okolí jsou restaurace s venkovním posezením, hřiště v obci Chrást, restaurace v kempu Radava, restaurace Tvrz. Možnost nákupu v obcích Orlík, Milevsko, Kovářov.

Pokud se chystáte na výlety, jistě stojí za návštěvu Žďákovský most, lodní doprava v kempu Radava, Zvíkov, Orlík, Orlická přehrada, hornické muzeum v Příbrami, skanzen Vysoký Chlumec, lázně Vráž, Písek, Milevsko, rozhledna Onen svět, rozhledna Magdalena, hasičská zbrojnice v Bechyni, hrad Dobronice. Zeměráj Kovářov – zážitkový park pro děti. Jízda na koni Kamenice.

Zákaz

V celém objektu chaty platí přísný zákaz kouření. Kdo cestuje s domácími mazlíčky, povolena jsou jen malá plemena psů a to po vzájemné dohodě. Výjimku mohou tvořit asistenční psi pro tělesně postižené.

Podmínky užívání

V objektu používejte domácí obuv. Při opouštění chaty ji vždy pečlivě uzamkněte, zkontrolujte, že jsou zabezpečena okna, garážová vrata, apod. Nenechávejte odemčená auta, motocykly, při odjezdu nebo odchodu ukliďte sportovní vybavení, osobní věci, apod.

Odpadky odvážejte do kontejnerů – plánek umístění kontejnerů je zde.

Podmínky rezervace / pronájmu

Po provedení rezervace obdržíte e-mail s veškerými údaji a výzvou k zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové ceny, která je splatná do 5 pracovních dnů. Po uhrazení zálohy bude vaše rezervace potvrzena. Doplatek je třeba uhradit převodem nejpozději 15 dnů před termínem nástupu. Chata smí být užívána jen takovým počtem osob, jaký byl uveden při rezervaci!

Termín nástupu na ubytování je v sobotu od 11:00 hod. K ubytování se přičítá vratná kauce ve výši 2 000 Kč na případné vzniklé škody, apod. Kauce je zároveň zálohou  na spotřebovanou energii. Po předání a vyúčtování bude zbylá částka vrácena na účet.

Termín ukončení ubytování je v sobotu (v závislosti na délce ubytování – počtu týdnů) do 11:00 hod. Při předání chaty požadujeme, aby byla uklizená a vytřená a to včetně koupelny a WC, umyté a uklizené nádobí, lednice a mrazák, vyklizený krb a odvezené odpadky. Pokud nebude v souladu s těmito podmínkami při předání chata uklizená, bude účtován poplatek 500 Kč za úklid!

Ceník ubytování

Cena za pronájem objektu je za týden (7 nocí), pro menší počet nocí se cena nemění. Hlavní sezóna červen – srpen, termíny mimo sezónu jsou květen, září, říjen.  Mimo sezónu je možný pronájem i na jednotlivé dny, nebo víkendy (pouze po telefonické dohodě).

Vratná kauce slouží jako záloha na elektřinu.

ObsazenostHlavní sezóna 7 nocíMimo sezónu 7 nocí
Max. 6 osob13 000 Kč + elektřina13 000 Kč + elektřina
Vratná kauce2 000 Kč2 000 Kč

Storno poplatky

Dojde-li ze strany objednavatele ke zrušení pobytu, budou mu účtovány následující storno poplatky. Storno poplatek se hradí srážkou ze zaplacené zálohy na pobyt. :

PopisStorno
60 dnů před pobytem30% smluvní ceny
14 dnů a méně před pobytem50% smluvní ceny

Pokud nemůžete nastoupit v rezervovaný termín a přenecháte pobyt jiné osobě, případné kompenzace cen si musíte vyřešit sami. Pro nového objednatele platí parametry vaší objednávky (délka pobytu, maximální počet osob).